SİLİVRİ MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ŞUBESİ ZİYARETİNDE MİNİ KONSER

Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu personeli ve hükümlüleri 28 Eylül 2017 günü Siliri Muharip Gaziler Derneği Şubesinde muharip gazileri ziyaret etti. Programa Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu Eğitimden Sorumlu 2. Müdürü İdris Boz, Kurum Öğretmenleri, Sosyal Çalışmacısı, Cezaevi Vaizi, ceza infaz kurumu çalışanları ve hükümlüler katıldı.

Ziyaret programında başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitler minnet, saygı ve rahmetle anıldı. Ahirete intikal etmiş gaziler rahmetle anıldı. Halen hayatta olan gazilerimize sağlıklı ve uzun ömür dilekleri temennisinde bulunuldu. Programda Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu ASİLCE Müzik Grubu tarafından mini bir konser gerçekleştirildi. Mini konserde kahramanlık türküleri ve yöresel şarkılar seslendirildi.

Hükümlülerin hazırladığı bakır işleme pano hükümlüler tarafından Muharip Gaziler Derneği Başkanı Adnan Gürcan'a hediye edildi. Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu 2. Müdürü İdris Boz ceza infaz kurumu üretimi çini tabağı gazilere sundu. Silivri Muharip Gaziler Derneği Şubesi Başkanı Adnan Gürcan ise ceza infaz kurumumuza plaket verdi.

Kahramanlık türküleri ile duygulu anlar yaşandı, hareketli müzik parçaları ile de neşeli dakikalar yaşandı. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret programı nedeniyle Silivri Muharip Gaziler Derneği Şubesi Başkanı Adnan Gürcan teşekkür etti.