İŞYURTLARI KURUMU ASİLCE BAKIRKÖY SATIŞ MAĞAZASI HİZMETE AÇILDI

Meslek sahibi olmayan hükümlülerin meslek sahibi olması veya meslek sahibi olan hükümlülerin var olan mesleklerinin geliştirilmesi amacıyla İşyurtları Kurumu Daire Başkanlığımızca sürdürülen meslek eğitim çalışmaları sonucu üretilen gıda ürünlerinin satışının yapılacağı “ASİLCE Bakırköy Satış Mağazası” 7 Kasım 2017 günü adliye çalışanlarının ve vatandaşların hizmetine Bakırköy Adalet Sarayında açıldı.

Açılış programına Bakırköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Bakırköy Belediye Başkanı Op. Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Sırrı Topluyıldız, Silivri Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Gümüş, Bakırköy Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanı Recep Karaman, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri Nazif Özkalay, Hikmet Gülay, Mehmet Demir, Muhittin Bayırköylü, Zülkarneyin Kısık, Kenan Doğan, Hakimler ve Cumhuriyet Savcıları, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampusü Müdürleri, Maltepe Ceza İnfaz Kurumları Kampusü Müdürleri, Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü, Metris 1 ve 2 Nolu Ceza İnfaz Kurumları Müdürleri, adliye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Satış Mağazasının açılış kurdelasını Bakırköy Kaymakamı, Bakırköy Belediye Başkanı, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı ve Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri birlikte kestiler. Market açılışı adliye çalışanları ile vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü ve memnuniyetle karşılandı.