8. GELENEKSEL YAZA MERHABA PİKNİĞİ

Silivri Açık Cezaevi Personeli ve yakınlarının katıldığı 8. Geleneksel Yaza Merhaba Pikniği 22 Haziran 2019 Cumartesi günü Büyükçavuşlu piknik alanında gerçekleştirildi. Piknik programına Kurum Müdürü Uğur Erdoğan, Kurum İkinci Müdürleri, ceza infaz kurumu çalışanları ve yakınları katıldı. Kahvaltı ile başlayan piknik etkinliklerle devam etti. Çuval yarışı, halat çekme yarışı, tavla müsabakaları, bocce maçlarının yapıldığı günde palyaço çocukları eğlendirdi. Yarışmalara ve etkinliklere katılanlara katılım ve başarı belgeleri Kurum Müdürü ve Kurum İkinci Müdürleri tarafından verildi. Öğle yemeğinin ardından ise “Sağlık İçin Pedalla” sloganı bisikletlerle doğa turu düzenlendi. Piknik programında özellikle çocukları mutu eden etkinlik ise Uçurtma Şenliği oldu.

22 Haziran 2019 günü gerçekleştirilen piknik etkinliğinde Ceza İnfaz Kurumumuzdan bir başka Kuruma tayinleri gerçekleşen personele teşekkür ve başarı plaketleri Kurum Müdürü, Kurum İkinci Müdürleri ve Kurum Başmemuru tarafından verildi.

Kurum Müdürü Uğur Erdoğan gerçekleştirdiği konuşmasında: “Bu güzel günde ve etkinlikte bir araya geldik, emeği geçen personelimize teşekkür ediyorum. Ayrıca tayini gerçekleşen personelimize yeni görev yerlerinde başarılar diliyorum” dedi.