10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA ETKİNLİKLERİ

10 Kasım Atatürk'ü Anma Etkinlikleri 20 Kasım çarşamba günü Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu futbol sahasında gerçekleştirildi Düzenlenen etkinliklere Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ahmet YAVUZ, Cumhuriyet Savcıları Metin ARDA ve Erdal ŞENOL, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Müdürleri, davetliler, personel ve hükümlüler katıldı.

Programa Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu hükümlüsü Atatürk konulu şiiri okuduktan sonra Asilce Müzik Grubunun Atatürk'ün Sevdiği Şarkıları seslendirmesi ile devam etti. Daha sonra 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Futbol Turnuvası şampiyonu HEKİMHAN Futbol Takımı ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Futbol Turnuvası şampiyonu Genel Mutfak Spor Futbol Takımının karşılaştığı müsabakayı Açık ceza infaz kurumu personeli Eren YAZAR yönetti. Müsabaka Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ahmet YAVUZ ve Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Uğur ERDOĞANın başlama vuruşu ile başlandı.

Musabaka sonunda HEKİMHAN Futbol takımı Süper (Atatürk) kupasının sahibi oldu ve kupalarını Bakırköy Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ahmet YAVUZun elinden aldı.