ALIŞ VERİŞ MERKEZİ & KAFETARYA

  ALIŞ VERİŞ MERKEZİ

  Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Alış Veriş Merkezi kampuste bulunan 500 adet lojman sakininin market ihtiyacını karşılamak üzere açılmış olup halen faaliyet göstermektedir.Ayrıca Digitürk ve D-Smart yayınları ve Erkek Kuaförüde bulunmaktadır.

   

  KAFETARYA

  Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü bünyesinde faaliyette bulunan Alış Veriş Merkezi ve Ziyaret Kabul Kafeterya Lojman sakinleri ve kampuste bulunan ceza infaz kurumlarında yatan hükümlü ve tutuklular için gelen ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere açılmıştır. Kafeteryamızda tost,hamburger,patates kızartması ve meşrubat ürünleri satılmaktadır.

  Adres

  Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsüne ulaşım D-100 Karayolu ile Avrupa Otoyolundan, bağlantı yolları ile sağlanabilmektedir. Silivri Otogarından Kampüse dolmuş seferleri yapılmaktadır. Ayrıca ; İstanbul Bayrampaşa Otogarından Kampüse İETT-303B hattı ile seferler yapılmaktadır. Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampusü, Semizkumlar Mh. Silivri / İSTANBUL

  Telefon

  0 (212) 726 00 00

  0 (212) 726 00 20

  E-Posta

  silivri.acikisaretadalet.gov.tr

  © 2020 SİLİVRİ AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU Resmi İnternet Sitesidir. Tüm hakları saklıdır.

  Sitemizi Bugün : 390 - Toplam : 434895 kişi ziyaret etmiştir.